Týdenní aktualizace zpráv

jako tyto příspěvky? Dodržujte nás na Twitteru nebo na Facebooku – toto je upravená verze toho, co čteme! (Rovněž píšeme, pokud uslyšíme o skvělém prodeji s naším kanálem Corporettedeals Twitter.) Rovněž můžete dodržovat nás na Pinterestu i na Instagramu nebo podle našeho RSS kanálu.
Guardian zpívá chválu košile.
Lifehacker sdílí pět užitečných nástrojů pro sledování cen.
Nad zákonem uvádí čtyři typické chyby, které spolupracovníci dělají.
Wall Street Journal, zjevně neklamal, hledal radu od NASA o řešení příliš horké nebo příliš chladné kanceláře.
The New York Times má kus o důvodech a důsledcích hrubosti v práci – stejně jako esej o tom, proč se tolik z nás tolik omlouvá.
Gretchen Rubin má skvělé noční rady pro ty z nás, kteří dosáhnou bodu, když jsme příliš unavení na sledování televize nebo online: Jděte spát.
The New York Times uvádí, že více než 5 000 žen si stěžovalo na vážné problémy s implantáty Essure (které poskytují dlouhodobé řízení narození bez chirurgického zákroku) a FDA uspořádala tento podzim uspokojivou veřejnost.
Fortune se zaměřuje na novou výzkumnou studii, která ukázala, že mnoho lidí – asi 40% dotázaných – nerozumí platu jejich manžela.
Tady je váš smích týdne: McSweeney’s poskytuje určitou moudrost pro vaše rané 20. let, kterou lidé jakéhokoli typu věku mohou vzít k srdci.

Nedávno na Corporetemoms…

Mluvili jsme o tom, že vaše účty dostanou do provozu, než se dostanete do práce.
Kat sdílel několik tipů pro maminky i nemomy.

Chybělo nám něco? Přidejte je sem nebo je pošlete na adresu news@corporette.com. Řekněte vám! Také: Jste máma nebo máma? Nenechte si ujít aktualizaci novinek tohoto týdne na CorporetMoms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *