Hand Makeup je nový vzor pro milovníky make -upu

v pořádku, takže jste věřili, že ruce jsou určeny pouze pro vaření pomocí tetování a ozdobení šperků? Sweetie, nyní, když jsme v 21. století, již nebudou vzory jednoduché a nudné, i když vzrušující, inovativní i inovativní. Například například, kolik z vás slyšelo ušní make -up, což Liverpool FC Dres je nový vzor, který se rychle chytí módy.
[Číst více: Trend make -upu pro uší]

Nyní je make -up ruce ještě jedním takovým trendem, který zvyšuje obočí pro naprostou nočnost, kterou vám přináší do rukou. Zpočátku to může hluk zajímavý, ale když uvidíte obrázky níže při kreslení neuvěřitelně vypadajících očí na ruce, s dokonalým stínováním a také zvýrazněním v rohu očí, zjistíte, že na vás vyrůstá.

Za tímto účelem je velmi první požadavek na to, abyste natáhli oči na ruce. Potom to dodržujte aplikací oční linky i stínu. Pamatujte, že vaše interpretace očí je stejně jako vy stejně jako vy, jak neexistují žádné limity pro vaši tvůrčí diskrétnost. Ano, můžete experimentovat se všemi druhy vzorů, jako je třpyt, řezaný záhyb a také okřídlené oční linky, abyste zesílili vzhled.

Začněme tedy kontrolovat nekonečné možnosti stylů rukou a tipy na líčení rukou. Lze jej bezpečně označit jako nový silný a také se stal receptem na odvahu. Vezmi mi slovo!

[SC: Mediad]
Mrknutí oka
Dejte svým make -up dovednosti novou platformu pomocí ruky jako palety.

Zlo oko
Nyní namalujte obrázek neuvěřitelně vypadající ruční make -up na zadní straně ruky. Neexistuje žádný ďábelský hraní špinavých her, jen obyčejný zlý tranzu.

Catty Hand Makeup
Štěně, AC Milan Dres jak to všichni víme, ale někdy slyšeli o kočičí lásce? Tento ruční make -up zobrazený níže s černou kočičí a bílými kočičími pažemi v náručí je všechno zajímavější.

Smačková veverka
Pro všechny milovníky zvířat, zejména zlobivé veverky, je zde několik pěkných tipů na líčení rukou. Stačí načrtnout malou veverku na ruce pomocí tekutého oční linky a přesně vidět, jak by všichni podzim pro vaši ruku.
Tento styl make -upu rukou vezme styl kočky jiným směrem. Někteří umělci rukou nyní využívají toto médium k překrývání tváří velkých koček nad jejich vlastními.

Telefonní hovor divočiny
Vidíte, jak se v tomto ručním uměleckém designu objevuje volně žijící zvířata? Alborghetti je Mastermind za tímto nádherným Chipmunk, který vypadá téměř trojrozměrně.

Miniature Panda
Viděl přesně to, jak tato miniaturní panda vypadá stejně živě jako Manchester United Dres design.

Přemýšleli jste někdy o funkci umělců, kteří dělají tento nádherný úkol zdokonalit své techniky líčení? Vzorec se rychle formoval do uměleckého typu, který se věnuje produkci živých, fotorealistických vykreslování očí, počínaje víčkami po řasy.
[Přečtěte si také: Objevte přesně, jak dělat make -up, jako jsou bollywoodské celebrity]
Červenat, jak se vám líbí
Nyní tento konkrétní styly make -upu bude mít téměř všechny prosí o polibek. Svůdné šarlatové rty zobrazené na rukou mohou mít potenciálně, když je projdete kolem, tradiční skladba prince „Kiss“ s myslí lidí.

Tlaky, které purrr
Pošlete své tlapky, které se vrhnou tímto mystickým hypnotizačním stylem, který předefinuje make -up.

Goth Twist
Nyní jděte a uvolněte styl make -upu z krouceného goth, který je nejen úhledný i stylový, je kreativní i složitý.

Jak jste objevili tyto koncepty a tipy na líčení? Chcete se o to pokusit? Snížení v linii a také nám přesně řekněte, jak nadšeně se cítíte na ruce líčení.
Zdroj obrázků: pinterest.com, StoriesOfworld.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *