Sublimační oblečení a měnící se trendy- co si odborníci myslí!

Sublimační oblečení a měnící se trendy- Co si odborníci myslí!
03/05/2017, zveřejnil Alanic Global
Před několika lety, kdy do oděvního průmyslu vstoupil tisk sublimace barviva, vytvořil mezi velkoobchodníky a maloobchodníky nejrůznější rozruch. V žádném okamžiku byly sublimované mikiny, trička, dna a mnohem více pod středem pozornosti na módní scéně a těšily se masivnímu sledování městských outfitters.
Rychle vpřed až dosud se tyto elegantní tiskové oděvy potěší stejně jako na trhu. Jen málo odborníků se však domnívá, že věci přestaly růst a že se zdá, že kouzlo sublimovaného oblečení mizí.

“Absolutně vidíme velkou změnu v tom, jak lidé kontrolují sublimační oblečení.” Vzrušení se ve srovnání s ranými dny usadilo. Lidé se konečně dostali do fáze, když se snaží najít něco čerstvého, “říká analytik trhu.
Ve skutečnosti se spousta lidí – alespoň módních útočníků – nudí ze stejných odrůd vrcholů, dna a outweas a snaží se najít čerstvé variace. Dalším důvodem, proč by se věci mohly dívat na pokles ve výklenku sublimovaných oděvů, je kvůli měnící se módní preferenci koncových zákazníků. Mnohem více a mnohem více lidí se zbavuje honosných odrůd opotřebení, usazuje se na dosah, který vyzařuje směs příležitostné a odvážné chuti.
Pak opět existují také hlasy, které jsou spíše optimistické vztahující se k nedávným trendům.

“Ano, v tomto výklenku se věci rychle mění.” Ale není to špatné. Tato změna je dobrá a přináší příležitosti v hromadě pro majitele inteligentních oděvů, “říká odborník na oděvní průmysl. “Je to jasné znamení, že (velkoobchodníci a maloobchodníci) musí být při personalizaci jejich hromadného, ​​stejně jako marketing a ceny.”
Zákazníci se snaží najít nové a čerstvé variace – a ne že se nudí samy sublimované tiskové opotřebení. Takže místo toho, aby se při nákupu hromadného zakoupili slepě a bezmyšlenkovitě, musí majitelé oděvních služeb opatrní při přizpůsobování jejich objem; Musí si přizpůsobit velkoobchod s výraznou chutí a pocitem, který přiměřeně odráží současné módní trendy.
Jste majitelem oděvní služby?
Scéna módy stále dominují sublimačních bund, topy a dna. Pouze preference zákazníků se mírně změnila. Takže pokud jste majitelem služby, pochopte potřebu svých zákazníků, odpovídajícím způsobem si přizpůsobte velkoobchod a prodejte velké – vydělávejte velké. Vytočte dobrého výrobce dnes!

Štítky:
Sublimované oblečení
Sublimované oblečení velkoobchodní USA
Sublimované mikiny
Sublimační oblečení
Výrobce sublimace oblečení
Sublimační oblečení USA
Velkoobchodní oděv sublimace
Bundy sublimace
Velkoobchod sublimované oblečení USA
Velkoobchodní sublimační oblečení

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *