Jak si vybrat optimální vzor sukně tužky na základě vašeho typu těla

Jak si vybrat optimální vzor sukně tužky na základě vašeho typu těla
13/01/2022, zveřejnil Alanic Global

Ikonická, ale moderní, elegantní, ale zábavná, sukně s tužkou je pravděpodobně nejmodernější ženské oblečení. Tato sukně, která byla poprvé populární v 50. letech 20. století. Nejlepší na tom je, že tato sukně vypadá skvěle na každém typu těla, je to jen to, že si pro vás musíte vybrat ideální. Jeden z nejoblíbenějších velkoobchodních distributorů oděvů v USA používá obrovskou sbírku ohromujících sukní tužek!
Šití vlastní sukně vám umožní svobodu přizpůsobit si vlastní kus oblečení pro optimální přizpůsobení. Podívejte se na tento jednoduchý, snadno sledovatelný průvodce níže a vyberte si nejlepší sukni tužky pro tvar vašeho těla.
Tenký pas a plné boky
Pro klasickou postavu přesýpacích hodin je nejlepší vybrat vzor tužky, který má jemný kužele, který sleduje a zdůrazňuje tvar vašich boků. Ozdobené a velké pásy jsou optimální pro zvýraznění tenkého pasu. Zajištění toho, aby pásmo zasáhlo úroveň pasu, to také pomůže dosáhnout. Rozhodněte se pro tkaninu střední hmotnosti – Stretch Bengaline by fungoval skvěle a pomohl zvýraznit vaše křivky. Nezapomeňte se vyhnout kapesám, protože mohou způsobit, že vaše boky vypadají těžce. Potrubí kolem pasu bude však klasický a základní zdobení.
Silný pas a plné boky
Mnoho žen s tlustým pasem a plnými boky má pocit, že je nemožné stáhnout sukni s tužkou, ale ne, je to velmi možné, pokud víte, jak pro vás vybrat. Na základě vaší vlastní úrovně pohodlí vyberte vzor sukně tužky, který má menší až střední zúžení. Vyberte pas, který je velký a použijte tuhé rozhraní. To nejen přidá hladkost vaší siluetě, ale poskytne vám tuto přidanou podporu. Vyvarujte se kapes a vyberte si tkaninu se středně hmotností, která dobře zakrývá. Nevyvolávejte ty prudké. Podceňovaný luk u pasu nebo výšivky u lemu by udělal dobré zdobení.
Silný pas a úzké boky
Pro tento typ těla funguje symetrie sukně tužky skvěle. Vyberte si vzor sukně tužky, který má menší zúžení. Horní část musí být zasažena na vaši přirozenou úroveň a pás v pase musí být silné pro další podporu. Vyberte si látku se středně hmotností, která dobře padá. Tisk nebo vzorec ve spodním lemu by byl ohromující ozdoba. Pokud jste majitelem služby soukromé značky, který čte tento blog a přemýšlíte, odkud se chytit nějaké snazzy, úžasné kousky oblečení pro vaši kolekci oblečení, pak se nezapomeňte oslovit jednoho z nejvýznamnějších výrobců soukromých štítků v USA!
Tenký pas a úzké boky
Pokud se to týká vzorů sukně tužky, je tento typ těla nejvšestrannější. Vyberte si vzorec se silným zúžením od kyčle k lemu, který vám dodá iluzi křivky. Na tomto rámci se hodí úzké i velké pásy. Podívejte se na to, že vyberete úzkou pás, abyste prodlužovali pas, pokud máte krátký trup. V závislosti na tom, jaký styl vybíráte, může pas zasáhnout kdekoli od vysokého po nízké. Když jdete na tkaninu, vyberte si něco na tužší straně, jako je širokoúhlý nebo brokát, protože to bude držet tvar křivky vašeho zúžení. Toto je také optimální tvar těla pro hraní s ozdobami, jako jsou pásy a kapsy na šperky nebo potrubí.
Silná nebo tenká telata
Délka nohou a tloušťka tele jsou velmi životně důležité aspekty při zjišťování, jakou délku hledat ve vzorci sukně. Pokud máte krátké nohy a tenká telata, udělá jakákoli délka, ale ta, která zasáhne střední kapci, ověřuje docela stylové. Vzorem nejlepších pro tlustá telata by byla sukně tužky, která zasáhne hladinu kolena nebo mírně nad. Nezapomeňte se vyhnout sukní, které zasáhnou střední válku, protože to způsobí, že se vaše nohy budou objevovat objemné. Pro spoustu příležitostí a událostí je tužka sukně nejlepší a klasická volba. Jsou také rychlé a základní k šíření, aby z nich udělali optimální přizpůsobení! Ať už chcete vypadat elegantně a sofistikovaně nebo sexy, tato sukně prostě funguje nejlépe.
Úzké nebo plné prsa
Abychom odráželi svůj vlastní osobní styl, je zásadní zvážit tento aspekt při výběru vzorce sukně tužky. Dolní pás pás vytáhne oči od linie poprsí, zatímco vyšším pásmu pasu zdůrazní linii poprsí a přinese oči na tuto úroveň.
Maloobchodníci s přání, aby vaše zákazníky milující fitness s úžasnou sbírkou funkčního, trendového fitness opotřebení musí spěchat a kontaktovat pouze ty nejvíce renomované mezi výrobci fitness oděvů dnes! Umístěte poštu hned teď!
Zvuková verze: Klikněte zde
Štítky:
Nejlepší výrobce oděvů soukromých štítků
Výrobci fitness oděvů
Výrobci fitness oděvů v Coloradu
Výrobci fitness oděvů v Indianě
Výrobci fitness oděvů v New Jersey
Výrobci fitness oděvů USA
Pánské velkoobchodní distributoři oblečení v USA
Oděv soukromého štítku
Výrobci oděvů na soukromé štítky
Tvůrci oděvů soukromých štítků USA USA
Velkoobchodní distributoři oblečení v USA

0 0 hlasů
Článek rating

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *