Košile Doughboy Tee na kolekci Kickstarter

Doughboy je vynikající sbírka tričko, které opravdu chci, abyste muži podporovali. Chápu, že je založen na konceptu, který již odhlásil dobře srozumitelný majitel značky triček, a také styl této sbírky je ovlivněn popkulturou, ale jejich provedení se mi líbí. Styl je přesně to, co očekávám na grafických tričkách, pokud nejste úplně věrní minimalistickým návrhům. Stejně jako hračky košíček – jsou tak cool! To jsou opravdu odpaliště košile. Věřím, že se jedná o přitažlivý projekt, který se musí stát, protože jsem viděl, že mnoho chudých je nakonec financováno. V tomto ohledu by to nemělo mít žádný problém.
Majitelem značky je Joel Fontane – koncept značky byl ovlivněn jeho mámou, pekařem a skvělým výrobcem košíček. Integrace to s jeho jako pro filmy, vyšel koncept Doughboy. Připojil se k němu designér Felix Laflamme, pokusil se co nejvíce objevit o založení společnosti, získal organizaci s názvem Princeova důvěra, která ho vedla k tomu, kde začít, stejně jako co dávat pozor. Po objevení nejlepších producentů pro hračku/balení je posledním krokem financování, a také tam, kde se Kickstarter vstoupil do hry.
Košile odpaliště jsou 100% kroužky bavlny. Všichni budou označeni s číslem, jak jsou vyráběny. Protože košile odpaliště jsou omezená, Joel věřil, že by bylo pro lidi úžasné pochopit, jaké číslo odpaliště dostali. Čísla budou představovat nákup, kterým byly provedeny. Budou mít tištěnou štítku krku vykazující velikost i průvodce prádelem.
DOUghBoy Tee košile na košilcích Kickstarterdoughboy na Kickstarterdoughboy Tee trička na Kickstarterthe Packaging:
Balení je vysoký 25 cm a 15 cm široký. Bude mít dutý prostřední i hlavu, která se otevře, aby uložila trička dovnitř. Je postaven z vinylu PVC a je také vytvořen v továrně na hračky v Číně. V budoucnu budu mít mnoho různých postav, dokonce i některé kojenecké postavy, pro linii mladých lidí, které máme na mysli. V ideálním případě to nakonec skončily sběratelskými výrobky, protože také skončily s omezeným vydáním.
Doughboy PackagingDoughboy Packagingfacebook a Twitter pro Doughboy

0/5 (0 recenzí)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *